» Uudised

CEV Challenge CUP 20.12 Pärnu VK vs. Pafos Pafiakos (Küpros) (0)

08.12.2017

Pärnu alustas eurosarja 3:1 võiduga Küprosel (0)

Kolmapäeval alustas oma teekonda CEV Challenge Cupil ainsa Eesti klubina rahvusvahelises konkurentsis osalev Pärnu Võrkpalliklubi. Pärnu esimeseks vastaseks on 1/16 finaalis Küprose klubi Pafose Pafiakos ja võõrsil peetud avamängu võitis 3:1 (26:28; 25:22; 25:21; 25:17) Eesti klubi.

Avo Keele juhendatava Pärnu edukaimaks kerkis Taavet Leppik, kes kogus 16 punkti (+8), 14 punkti (+9) lisas Robert Juchnevic ja 12 silma (+5) Kevin Saar. Pärnu vastuvõtt oli 42%, rünnak 50%. Servil eksiti 13 korda, ent löödi koguni 11 ässa (neist 5 läks Markkus Keele arvele). Blokist kogunes punkte 6.
Pafiakose resultatiivseimad olid Kreeka koondise diagonaalründaja ja kaks leegionäridest nurgaründajat. Anstasios-Stamatios Aspiotis tõi 17 punkti (+8), Evandro Dias De Souza lisas 14 (+1) ja Ivan Todorovic samuti 14 punkti (+8). Küprose klubi vastuvõtt oli 47%, rünnak 48%.

Avo Keele lühikommentaar: "Kõige tähtsam on 3:1 võit ja see tuli tänu sellele, et meeskonna mäng püsis koos ja suutsime vältida suuri kõikumisi, mida senistes kodustes mängudes on vahest ettetulnud. Tegemist oli võrdsete vastastega ja Pärnus hakkab kõik jälle otsast peale."

Kordusmäng peetakse Pärnu spordihallis 20. detsembril kell 19.00

Kui Pärnu saab kordusmängus 2:3 kaotuse, viib ka see eesti klubi edasi. 0:3 ja 1:3 kaotuse korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Seejuures läheb Pärnu ja Pafiakose võitja järgmises ringis kokku klubiga, mille ridades on kindlasti vähemalt üks eestlane. Nimelt tuleb vastane paarist Meneni Prefaksis (Rait Rikbergi koduklubi) ja Schönenwerd Volley (Kristo Kollo ja peatreener Rainer Vassiljev).

07.12.2017

CEV Challenge Cupi avamäng 06.12 kell 20 OTSEPILT! (0)

Otsepilt

Livescore

06.12.2017

Selverilt 2:3 kaotus ja pärast 1.ringi on Pärnu VK Saaremaa kannul liigatabelis teine (0)

04.12.2017

Karika veerandfinaalis kaotus Tartule (0)

30.11.2017

Järvamaa üle 3:0 ja kindlustasime liidrikohta (0)

22.11.2017

Kolmapäeval kodumäng Järvamaa VK-ga. Tule saali! (0)

18.11.2017

Raske 3:2 võit Limbaži üle (0)

16.11.2017

Lätist saadud 2 võitu tõstsid Pärnu taas tabeli tippu! (0)

13.11.2017

Pärnu VK vs. TTÜ kindel 3:0! (0)

06.11.2017

Liidrite duellis kahjuks kindel 0:3 (0)

02.11.2017

0:2 kaotusseisust karika avamängu 3:2 võit! (0)

26.10.2017

Leedust kaks võitu! Kolmapäeval karika veerandfinaali avamäng Bigbank Tartuga. (0)

23.10.2017

Karikavõistlused saavad alguse kodumänguga kolmapäeval, 25.oktoobril (0)

18.10.2017

Pärnu VK alistas liidrite duellis Jelgava ja jätkab kaotuseta! (0)

09.10.2017

Arhiiv
Uudised | Võistkonnad | Credit24Meistriliiga | Noored | Galerii | Fännid/toetajad | Rannaväljak | Kontakt | Pärnu Võrkpalliklubi hümn |