15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
» Uudised

Laupäeval 3:1 võit Rakvere üle! Teisipäeval kodus CEV Challenge Cupi 1/8 finaali avamäng belglastega

Credit24 Meistriliiga  mängus olid laupäeval Pärnu spordihallis vastamisi eelmise hooaja finalistid Pärnu Võrkpalliklubi ja Rakvere Võrkpalliklubi. Eeldatav favoriit Pärnu võitis kaks esimest geimi üsna kindlalt (mõlemad skooriga 25:18-toim.), ent kaotas kolmanda 21:25. Üllatust siiski ei sündinud ja neljandas geimis pani Pärnu oma paremuse maksma, võites geimi 25:20 ja kogu kohtumise seega 3:1.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 18 punktiga (+13) Robert Juchnevic, Taavet Leppik panustas võitu 15 punkti (+4). Avo Keele hoolealuste vastuvõtuprotsent oli 62,9, rünnak 56,4%. Blokist teenis Pärnu 8 punkti (3 läks Toms Švansi kontole) ja servilt 12 punkti (neist 5 lõi Leppik). Servivigu kogunes 20.

Rakvere poolel tegid enim skoori Andris Õunpuu ja Siim Ennemuist, kes mõlemad tõid 9 punkti. Õunpuu efektiivsuse näitaja oli -2, Ennemuisti oma +1. Rakvere vastuvõtt oli 55,4%, rünnak 40,5%. Servil löödi 5 ässa ja tehti 20 viga, blokist saadi 7 punkti.

Liigatabelis kindlustas Pärnu teist kohta, punkte on koos 38. Tabelit juhib Saaremaa VK 40 punktiga, kolmandaks tõusis pühapäeval TTÜ-st jagu saanud Tartu Bigbank 33 punktiga. Tabeliseisu näeb siit: http://maia.volley.ee/public/competitions/422/tables

Pärnu jaoks oli tegu olulise kohtumisega enne eurosarja mängu. CEV Challenge Cupi raames kohtub Pärnu teisipäeval, 16. jaanuaril kell 19.00 kodusaalis 1/8-finaali avamängus Belgia klubi Meneni Par-Kyga.