13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
» Uudised

Põhiturniiri viimases mängus kaotus Selverile, veerandfinaalis on vastaseks Jekabpils Luši

Pärnu Võrkpalliklubi pidi laupäeval kodus vastu võtma 1:3 (25:21, 22:25, 19:25, 15:25) kaotuse Selver Tallinnalt.

Avo Keel alustas mängu põhikoosseisuga, alates teisest geimist said vajalikku mängupraktikat kõik ülejäänud mängijad. Pärnule tõi Taavet Leppik 13 punkti (+8), 8 punkti (+1) lisas Ygor Duarte. Pärnu meeskonna vastuvõtt oli 50%, rünnak 44%, blokipunkte saadi 12 ja servipunkte 3 (eksiti 14 pallingul).
Ilma oma põhidiagonaali Matej Šmidlita mänginud Selveri edukaim oli teda asendanud Timo Lõhmus 18 punktiga (+11), 17 silma (+7) lisas Karli Allik. Selveri vastuvõtt oli 57 ja rünnak 55%, blokipunkte kogunes 11 ja servipunkte 6 (15 viga).

Pärnu Võrkpalliklubi lõpetas põhiturniiri viiendana ja läheb kahe võiduni peetavas veerandfinaalseerias vastamisi 4.asetusega Läti valitseva meistri Jekabpils Lušiga. Esimene mäng on Pärnu spordihallis sel pühapäeval, 1.märtsil kell 17. Teine ja vajadusel kolmas mäng 7. ja 8.märtsil Jekabpilsis.