24 25 26 27 28 29 30
31
» Uudised

Kaks võitu tabelisse juurde. (0)

Neljapäeval alistas Pärnu VK võõrsil Rakvere VK 3:1. Avageimi pööras enda kasuks Rakvere meeskond, saades võidu numbritega 25:23. Kahes järgmises geimis oli kindlam Pärnu tiim, võttes võidud 25:22 ja 25:20. Neljandas geimis oli Rakvere meeskonnal seisul 24:22 lauale lüüa geimpall, kuid pärnakad tulid rongi alt välja ja kallutasid mängu enda kasuks 29:27 ning said tabelisse neljanda võidu.

Pärnu meeskonnale tõid 17 punkti Chizoba Neves Atu (+13) ja Illia Kovalov (+8). Atvars Ozolinsi panuseks jäi 11 punkti (+7). Rakvere meeskonna resultatiivseim oli Taavi Nõmmistu 13 punktiga (+6). Pärnakate rünnakuprotsent oli 54, vastastel 43. Pärnu meeskonna vastuvõtuprotsent oli 64, Rakverel 66. Pärnu mängumehed kostitasid vastseid viie ässpalliga, rakverlased vastasid kuue äs

Reedel Audentese spordikeskuses toimunud mäng Selver Tallinna ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel kujunes äärmiselt põnevaks ja leidis lõpplahenduse alles viienda geimiga. Selle kallutas enda kasuks tulemusega 24:22 Pärnu, võites kogu kohtumise 3:2 (25:20, 22:25, 25:20, 20:25, 24:22).

Mängu lõpp oli tõeline triller, kus Selveri noored mehed suutsid 10:10 seisult 14:11 ette rebida, ent tänu Martti Keele suurepärasele serviseerijale rabeles Pärnu raskest seisust välja ja jõudis 14:14 viigini. Matšpalle oli kasutada mõlemal ja lõpuks suutis mängule punkti panna Pärnu, võites geimi 24:22.

Pärnu edukaim oli koguni 31 punkti (+19) toonud ukrainlane Illia Kovalov, Chizoba Neves Atu lisas 18 silma (+1). Pärnu vastuvõtt oli 52%, rünnak 47%, blokipunkte teeniti 14, servil löödi 8 ässa (4 lõi Keel) ja tehti 23 viga. Selveri poolel tõi Oliver Orav 24 punkti (+14), Albert Hurt panustas 15 (+4) ja Timo Lõhmus 14 punkti (+2). Selveri vastuvõtt oli 49%, rünnak 43%, blokipunkte teeniti 11 (5 läks Matthew Callaway nimele), serviga 5 (21 viga).

Credit 24 Meistriliiga esimene ring lõppeb pärnakatele sel reedel, 23.novembril kodusaalis Limbazi vastu.

Juba järgmise nädala kolmapäeval, 28.novembril tuleb aga Pärnusse Itaalia tippklubi Vero Volley Monza, kelle vastu Pärnu VK alustab CEV Challenge Cupi põhiturniiri.

19.11.2018

Laupäeval Eesti karikavõistluste 1/4 finaali kordusmäng (0)

06.11.2018

Nädalavahetusel kaotus liiga liidrile ja võit viimase üle (0)

Pärnu võõrustas laupäeval kodusaalis Läti tippklubi RTU/Robežsardzet ning jäi lõunanaabritele alla 0:3 (23:25, 19:25, 23:25). Pärnakate resultatiivseim oli 13 punktiga (+4) brasiillane Chizoba Neves Atu, 12 silma (+8) lisas ukrainlane Illia Kovalov ja 11 punkti (-1) jäi lätlase Atvars Ozolinsi arvele. Kaasa ei saanud teha üks liidreid Taavet Leppik, kes on angiinis. Pärnu vastuvõtuprotsent oli 40, rünnakuid realiseeriti 41-protsendiliselt. Blokipunkte kogunes 6, servil löödi 7 ässa ning tehti 16 viga. RTU parimana tõi 17 punkti (+9) Armands Abolins. Läti klubi vastuvõtt oli 46%, rünnak 49%, blokiga teeniti 7 ja serviga 10 punkti (eksiti 9 pallingul).

Pühapäeval alistas Pärnu VK 3:0 (25:16, 25:17, 25:12) Jelgava Biolarsi. Chizoba Neves Atu tõi taas parimana 13 punkti (+10), 10 silma (+6) lisas Illia Kovalov. Pärnu vastuvõtt oli 46%, rünnakuid lahendati 47-protsendiliselt, sulustamisega saadi 10 punkti (5 blokki pani vanameister Tamar Nassar) ja servil löödi 10 ässa ja tehti ka 10 viga. Jelgavale tõid Peteris Aukmanis ja Karlis Pauls Levinskis kumbki 6 silma, lätlaste vastuvõtt oli 45%, rünnak 35%, blokipunkte saadi 6, servipunkte 2 (7 viga).

Pärnu kerkis tabelis kaheksandalt kohalt viiendaks, punkte on seitsme mänguga kogutud 10. Liiga liidder on pärast nädalavahetust jätkuvalt RTU/Robežsardze. Pärnakate järgmine mäng on taas kodusaalis, Eesti karikavõistluste veerandfinaali kordusmängus kohtutakse laupäeval, 10.11 kell 18 TalTech/Kiili meeskonnaga.

05.11.2018

Sel nädalavahetusel kodumängud. Tule palun saali, iga toetaja on oluline! (0)

30.10.2018

Karikavõistluste avamängust 3:1 võit! (0)

29.10.2018

Esimesest kodumängust võit tabelisse juurde (0)

21.10.2018

Sel pühapäeval esimene kodumäng. Tule saali! (0)

15.10.2018

Meeskonna esitlus! Meet'n'Greet! (0)

10.10.2018

Pärnu avas tiitlikaitsja vastu võiduarve! (0)

08.10.2018

Credit24 Meistriliiga algas kahe kaotusega Lätis. (0)

01.10.2018

Koduturniirilt esikoht. (0)

24.09.2018

Viimased kontrollmängud enne liiga algust (0)

17.09.2018

60. Jaan Gutmanni turniirilt esikoht! (0)

10.09.2018

Algas fännisärkide tellimine! (0)

07.09.2018

Pärnu Võrkpalliklubiga liitub Brasiilia diagonaalründaja! (0)

06.09.2018

Arhiiv
Uudised | Võistkonnad | Credit24Meistriliiga | Noored | Galerii | Fännid/toetajad | Rannaväljak | Kontakt | Pärnu Võrkpalliklubi hümn |